enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul 46. kez kapılarını ziyaretçilerine açıyor..

Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul 46. kez kapılarını ziyaretçilerine açıyor..
10.04.2024
A+
A-

TRT TÜRK yeni banner

Türk ekonomisinin taşıyıcı sektörlerinden inşaata değer katarak, yeni iş fırsatlarına ve bilgi paylaşımına imkân sağlayan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, 17-20 Nisan tarihlerinde 46. kez sektörü, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde ağırlamaya hazırlanıyor.

TÜHA /TÜRKUAZ İnternational News Agency

Emlakdream.com’dan Gazeteci Tuncay Özer’in haberine göre, Balkanlar, Bağımsız Devlet Topluluğu, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’yı kapsayan geniş bölgedeki en büyük, dünyada ise sektörde en büyük 5 fuardan biri olan, ihracat kaleminde önemli paya sahip Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, binlerce uluslararası yatırımcı ve satın almacıyı, yerli iş ortakları ile biraraya getirmek için gün sayıyor. 

Her yıl düzenlenen “VIP Alım Heyeti Programı” ile 70’ten fazla ülkeden 400’ün üzerinde yabancı satın almacıya ev sahipliği yapacak, 10.000’den fazla uluslararası profesyonel alıcının beklendiği, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Rusya ve Polonya’nın pavilyon olarak yer aldığı fuar; İtalya, Almanya, Rusya, Litvanya, Slovenya, Birleşik Arap Emirlikleri, Güney Kore, Polonya, Avusturya ve Çin’den katılımcıları ağırlayacak.

45 yıldır ülke ekonomisine yadsınamaz bir katkı sağlayan, sektörün gidişatına yön veren Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, bu yıl da geleneği bozmuyor. Türk yapı sektörünün en uzun süredir düzenlenen fuarı, 4 gün boyunca 25 etkinlikte 50’den fazla konuşmacı ile sektöre yön verecek konuları ele alacak.

Tasarımda inovatif yaklaşımlar, yapay zekauygulamalarının köklü değişikliklere yol açtığı, değişime uyum sağlamanın, sürdürülebilirliğin anahtarı olduğu bu yeni dönemde, sektör stratejisini desteklemek, bilgi alışverişi sağlamak, yapay zeka destekli sürdürülebilir mimarlığa ışık tutmak, inovasyonu teşvik etmek ve sektörde yeni fikirlerin tanıtılması adına iş geliştirmeye yönelik etkinliklerle dolu bir program ziyaretçileri bekliyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.