enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

MHP’den hakaret niteliğindeki klibe tepki! Bu çirkin saldırıyı esefle kınıyoruz

MHP’den hakaret niteliğindeki klibe tepki! Bu çirkin saldırıyı esefle kınıyoruz
28.03.2024
A+
A-

* MHP Tokat Belediye Başkan Adayı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu hakkında hakaret niteliğinde bir video klip yayımlandı.

* MHP Tokat İl Başkanlığı’ndan konuya ilişkin bir açıklama geldi.

* Açıklamada “Şehit Valimizin oğlu Belediye Başkan Adayımız Mehmet Kemal Yazıcıoğlu’na yapılan bu çirkin saldırıyı esefle kınıyoruz.” İfadelerine yer verildi.

TÜHA / TÜRKUAZ İnternational News Agency

Bahçeli: "MHP ve Cumhur İttifakı seçimlere tam olarak hazırdır" - Medyabar

Milliyetçi Hareket Partisi Tokat Belediye Başkan Adayı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu hakkında sosyal medyada küçük düşürücü bir klip yayımlandı. Bazı sosyal medya hesapları tarafından klibin AK Parti Tokat İl Başkanlığı tarafından hazırlandığına dair yalan yanlış bilgiler yayıldı. Hadsiz klip hakkındaki yalanlamalara Ak Parti cephesinden de kınama geldi.

MHP açıklamasına bu kınamayı memnuniyetle karşıladığına dair sözlere yer verdi. “Hiçbir zaman da AK Parti İl Başkanlığı ve AK Parti il yönetiminde ve Ak Parti Merkez İlçe Başkanlığında görev yapan hemşerilerimizi böyle bir konuyla itham etmek aklımızın ucundan bile geçmedi.” İfadelerini kullandı.

İşte o açıklamanın tamamı:

Milliyetçi Hareket Partisi Tokat MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİBelediye Başkan Adayımız Sn. Mehmet Kemal Yazıcıoğlu hakkında kamuoyunda küçük düşürücü bir klip hazırlanmış, bazı medya organları ve sosyal medyada yayınlanmıştır

Adayımız hakkında yapılan bu çirkin saldırıya ilişkin olarak AK Parti Tokat İl Başkanlığı tarafından bir açıklama yapılmış ve müsebbipleri kınanmıştır. AK Parti Tokat teşkilatının bu açıklaması tarafımızdan memnuniyetle karşılanmıştır.

Bugüne kadar seçim sürecinde adayımızı hedef alan bu çirkin saldırılarla AK Parti Tokat İl Başkanlığının ve AK Parti’ye gönül vermiş olan hiçbir vatandaşımızın bir ilgisi olmadığını biliyoruz.

Hiçbir zaman da AK Parti İl Başkanlığı ve AK Parti il yönetiminde ve Ak Parti Merkez İlçe Başkanlığında görev yapan hemşerilerimizi böyle bir konuyla itham etmek aklımızın ucundan bile geçmedi.

Konunun kim tarafından hazırlanıp, ücretlerinin ne şekilde ödenerek bu iğrenç klibin kime hazırlatıldığını hem Milliyetçi Hareket Partisi hem de bütün Tokatlılar çok iyi bilmektedir.

Bu videoyu ilk olarak WhatsApp gruplarına kimlerin ve kimin talimatıyla gönderildiği açık olup, yaklaşık 20 gündür servis edilmektedir. Adayımıza yapılan bu itibar saldırısından kimin menfaat elde etmek istediği kamuoyu tarafından gayet iyi bilinmektedir.

Tokatımızın böylesine yakışıksız bir konuyla gündeme getirillmiş olmasının üzüntüsü içerisindeyiz ve sorumluları  milletimizin vicdanına havale ediyoruz. Hukuki süreç tarafımızca titizlikle takip edilecek ve kamuoyu bilgilendirilecektir.

Şehit Valimizin oğlu Belediye Başkan Adayımız Mehmet Kemal Yazıcıoğlu’na yapılan bu çirkin saldırıyı esefle kınıyoruz.

Kamuoyuna Saygı İle Duyururuz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.