enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

İyi Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nesrin Ünal, Kırcami problemini çözme sözü verdi

İyi Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nesrin Ünal, Kırcami problemini çözme sözü verdi
08.03.2024
A+
A-

İyi Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nesrin Ünal, Antalya’nın yıllardır kanayan yarası konumundaki Kırcami problemini çözme sözü verdi.

TÜHA / TÜRKUAZ İnternational News Agency

İyi Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nesrin Ünal,  Kırcami imar planı sorunu 30 yıldan fazla bir süredir çözülemediğini belirterek, bugüne kadar Belediye yönetimlerinin değiştiğini fakat gerekli planın bir türlü hayata geçirilemediğini söyledi.

Antalya’nın tüm sorunlarına kafa yoran ve proje üreten İyi Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ünal, Kırcami sorununu tamamen ortadan kaldıracağını hatırlatarak, Kırcami’nin inatlaşma sonucu bu noktaya geldiğini ifade etti.

Ünal, “Kırcami İmar problemi iki tarafın inatlaşması sonucu on yıllardır çözülemedi ve Kırcami’de yaşayanlar mağdur edildi. Onlar için hayat törpüsü, stres kaynağı, geleceğe dair karamsarlık ve geleceklerini planlamaları engelledi” dedi

KIRCAMİ İKİ KUTUP ARASINDA SIKIŞTI

Kırcami konusunda herkesin bir taraf olduğunu, bu nedenle sorunun kördüğüm haline geldiğini belirten İyi Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nesrin Ünal, “Ayrıca herkes bir taraf olmuş, objektiflini yitirmiştir. Kırcami iki kutup arasında sıkışıp kalmıştır. Bu problemi ancak tarafsız, belediye başkanlığında, tek gayesi insanları mutlu etmek ve hayatlarını kolaylaştırmak olan, Dr. Nesrin Ünal olarak çözeceğime söz veriyorum. Ne vekilliğimde ne de hekimliğimde çözemeyeceğim hiç bir problem için söz vermedim. Verdiğim sözleri de tuttum” dedi.

İNSAN ODAKLI PROJELER ÜRETECEĞİZ

Kırcami imar sorununu çözerken insan odaklı hareket edeceklerini belirten İyi Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nesrin Ünal, “Antalya’yı dönüştürerek sadece Türkiye’de değil, dünyada örnek gösterilen bir şehir haline getireceğiz. Yarınlarımıza hazırlanırken, uzman ekiplerimizle birlikte, Bizim Geleceğimiz Projesi yardımıyla geleceğimizi bir dahiliye hekimi sabrı ve hassasiyeti ile sorunları çözerek planlayacağız. Çünkü Antalya en iyisin hak ediyor. Antalya İyi belediyeciliği hak ediyor” diye konuştu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.