enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erdoğan’ın Antalya tanıtım afişlerini CHP’li büyükşehir basıp meydanlara asacak

Erdoğan’ın Antalya tanıtım afişlerini CHP’li büyükşehir basıp meydanlara asacak
01.01.2023
259
A+
A-

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, toplu açılış törenine katılmak amacıyla 7 Ocak Cumartesi günü Antalya’ya gelecek olması dolayısıyla tanıtım afişlerini hazırlama görevi CHP’li büyükşehir belediyesine verildi.

Antalya’dan Uluslararası Haber Ajansı (UHA)’nın haberine göre, Antalya Valiliği tarafından, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın gelişiyle ilgili kentte hummalı bir çalışma yürütülüyor.

Valilik, resmi bir yazıyla Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı’ndan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hem ili ziyaret edeceğine ilişkin, hem de toplu açılış tören alanına asılacak afişlerin basım işlerini yapmasını istendi.

Valilik yazısında ayrıca, afişler ve tanıtım için belediyenin kullanımında olan bilboard ile led ekran gibi açık hava reklam mecralarının kendilerine tahsisi talebinde bulundu.

Büyükşehirden ayrıca Erdoğan’ın şehre geleceğini duyuran afişlerin çevre yolu ve şehir merkezinde bulunan üst geçitlere asması istendi.

Valilik, toplu açılış töreninin gerçekleştirileceği alanda sahne kurulumu için yine büyükşehirden iki adet sepetli aracın 2 gün boyunca hazır bulundurulması talimatını da aynı yazıda bildirdi.

Bu arada, valilik yazısında ilçe belediyelerinden de kullanımlarında olan bilboard ve led ekranlar talep edildi, buralara Erdoğan açılış ile ilgili tanıtım afişlerinin gireceği vurgulandı.

Valilik yazısında, belediyelerden herhangi bir aksaklığa mahal vermemeleri gerektiği vurgulandı.

Bu konuda, hem büyükşehirin, hem de diğer belediyelerin tavrı önümüzdeki hafta netlik kazanacak.

[TÜHA Haber Ajansı, 01 Ocak 2023]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.