enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Depremden etkilenen çocuklara ücretsiz özel ders

Depremden etkilenen çocuklara ücretsiz özel ders
10.03.2023
0
A+
A-

Özel ders vermek isteyen eğitmenler ile ders almak isteyen öğrencileri bir araya getiren Tıkladers platformu, depremden etkilenen çocukların eğitimi için gönüllülük projesi başlattı. Proje kapsamında gönüllü eğitmenler, online derslerle Türkiyenin dört bir yanındaki çocukların eğitimine destek oluyor.

TÜRKUAZ Uluslararası Anasayfa | Özel Ders | Özel Eğitim | Oyun Ablası | Türkiye | TıkladersHaber Ajansı (TÜHA)’nın haberine göre, Tıkladers platformu, depremden etkilenen çocukların eğitimi için başlattığı gönüllülük projesi kapsamında gönüllü öğretmenler ile ders almak isteyen öğrencileri buluşturuyor.

Tüm branşlar için geçerli derslerden 1. sınıftan 12. sınıfa kadar tüm öğrenciler ücretsiz bir şekilde faydalanabiliyor. Ders almak isteyen öğrenciler, kendilerinin seçtiği eğitmene https://www.tikladers.com/gonullu-ogretmenler sayfası üzerinden e-posta adresleri üzerinden ulaşarak direkt olarak iletişim kurabiliyor.Yaşanan zor günlerde bilgi birikimini paylaşarak çocukların geleceğine katkıda bulunmak isteyen eğitmenler, https://www.tikladers.com/gonulluluk-ilan-yayini sayfası üzerinden ücretsiz bir şekilde profilini oluşturarak ders vermeye başlayabiliyor. Gönüllülük profili açan psikolojik danışmanlık ve rehberlik öğretmenleri sayesinde çocuklara psikolojik destek de sağlanıyor.Çocukların eğitimlerine katkı sağlamak amacıyla kurulan platform, çocuklar için oyunların iyileştirici ve geliştirici gücüne inanarak evde herkesin kolaylıkla ulaşabileceği malzemelerden oluşan oyun videolarını sosyal medya hesaplarından paylaşarak eğlenerek öğrenme misyonunu benimsiyor. İnternet sitesinde çocuk gelişimi üzerine düzenli olarak yayınladığı blog yazılarıyla ebeveynlere rehberlik ediyor.Tıkladers internet sitesi: https://www.tikladers.comTıkladers blog sayfası: https://www.tikladers.com/blog

Tıkladers Instagram: https://www.instagram.com/tikladers/

HABER: Beril Tuncay

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.