enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

CHP Antalya Milletvekili Rafet Zeybek, Antalyalı kadın muhtarları TBMM’de ağırladı

CHP Antalya Milletvekili Rafet Zeybek, Antalyalı kadın muhtarları TBMM’de ağırladı
12.11.2022
A+
A-

CHP Antalya Milletvekili Rafet Zeybek Antalyalı kadın muhtarları TBMM ve CHP Grup toplantısında misafir etti.Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin (TBMM) en aktif milletvekilleri arasında yer alan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Üyesi Rafet Zeybek, ildeki her kesimle yakın ilişki ve iletişim kurmaya özen gösteriyor.
Zeybek’in, Antalya’dan oldukça özel misafirleri vardı. Antalyalı kadın muhtarlar Zeybek’i TBMM’de ziyaret ederek, CHP Grup Toplantısına katıldı.
Zeybek, ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada, kadınların ve muhtarların kendileri için yerinin ayrı olduğunu söyledi.
“KADINLARIMIZ CHP SAYESİNDE HAK ETTİĞİ YERDE”CHP’nin kadınların sahip olduğu tüm hakları kendilerine sağlayan parti olduğunu anlatan Zeybek, “Cumhuriyet’in kurulmasının ardından partimiz, verdiği değer ve haklarla kadınlarımızı hak ettiği yere getirmiştir. CHP’nin verdiği seçme ve seçilme hakkıyla kadınlarımız hem yöneticilerini seçerken hem de kendisi de seçilebilme hakkı elde etmiştir.” dedi.
 Rafet Zeybek, bu durumun kendileri için asla değişmediğini dile getirerek, “Hem kadın hem de muhtarlarımız bizleri ziyaret ettiler. Memleketimizden gelen bu çok değerli misafirlerimiz bizleri ziyadesiyle mutlu ettiler. Antalyalı kadın muhtarlarımızı TBMM ve CHP Grup toplantısında misafir ettik. Ziyaretlerinden dolayı muhtarlarımıza teşekkür ederiz.” diye konuştu. (TBMM)

[TÜHA Haber Ajansı, 12 Kasım 2022]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.