ref: refs/heads/v3.0
enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Bursa Girişimcilik Zirvesi 17 Şubat’ta Gerçekleşecek

Bursa Girişimcilik Zirvesi 17 Şubat’ta Gerçekleşecek
13.02.2024
A+
A-

Bursa Girişimcilik Zirvesi 17 Şubat’ta Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek. İş dünyası ve girişimcilik ekosistemi Bursa’da buluşacak!

TÜHA /TÜRKUAZ İnternational News Agency

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin desteklediği etkinlik, Bursa’nın girişimcilik ekosisteminde yeni bir çağın başlangıcı olarak görülüyor. Girişimcilik ana temalı zirvenin aynı zamanda bölge iş dünyasına önemli katkılarda bulunacağı da düşünülüyor.

Bursa Girişimcilik Zirvesi 17 Şubat’ta

Bursa, 17 Şubat 2024 tarihinde Girişimcilik Zirvesi’ne ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Uludağ Üniversitesi, Bursa Teknik Üniversitesi, Ulutek Teknopark, Bursa Teknopark, Burkent, TÜBİTAK gibi prestijli kuruluşların desteğiyle gerçekleşecek olan etkinlik, bölgenin akademik ve teknolojik gelişimine büyük katkı sağlamakla kalmayıp, bölgedeki inovasyon ve girişimcilik ruhunu daha da canlandıracak. Birçok önemli ismin konuşma yapacağı etkinlikte ayrıca Wolves Arena adını taşıyan ödüllü girişimcilik yarışması da düzenlenecek.

Zirve Programı

Zirvede, Dinçer Karaca ve Hande Kaya’nın sunuculuğunda akıllı şehirler, yapay zeka, e-ticaret ve sosyal etki girişimciliği gibi çağımızın önemli konuları ele alınacak. Alanında uzman konuşmacılar arasında ise TOBB Yazılım Meclisi Başkanı Ertan Barut, Mindfulness Academy’nin kurucusu Erhan Ali Yılmaz, ShiftDelete Kurucusu Hakkı Alkan, Webtures ve Girişimci Kafası Kurucusu Kaan Gülten bulunuyor. Konuşmacılar zirve kapsamında bilgi ve deneyimlerini katılımcılarla paylaşacaklar.

Branding Türkiye’nin medya sponsoru olduğu Bursa Girişimcilik Zirvesi’nin diğer konuşmacı ve panelistleri açıklandıkça sizlerle paylaşıyor olacağız.

Wolves Arena

Wolves Arena’da Yer Almak Ve Büyük Ödüle Ulaşmak İster Misin?

Bursa’nın ticari potansiyelini ortaya çıkarmak ve girişimcilik alanında önemli bir merkez haline gelmesine katkı sağlamak misyonuyla Bursa Girişimcilik Zirvesi kapsamında Wolves Arena adlı girişimcilik yarışması gerçekleştirilecek!

  • Yarışma & Ödül Töreni: 17 Şubat Cumartesi 2024

Etkinliğe Ücretsiz Kayıt

Girişimcilik Zirvesi, sadece bölgeye değil, tüm girişimcilik dünyasına yeni kapılar açmayı hedefliyor. Kaydınızı ücretsiz gerçekleştirip biletinizi alabilir ve bu deneyimin bir parçası olabilirsiniz! Zirve ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak, program detayları hakkında bilgi almak ve etkinliğe ücretsiz kaydolmak için bursagirisimcilikzirvesi.com‘u ziyaret edebilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.