ref: refs/heads/v3.0
enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Ak Parti Antalya Milletvekili aday adayı Engin Aksoydan: Sizler isteyeceksiniz ben sizin meclisteki temsilciniz olacağım

Ak Parti Antalya Milletvekili aday adayı Engin Aksoydan: Sizler isteyeceksiniz ben sizin meclisteki temsilciniz olacağım
15.03.2023
A+
A-

Meslek hayatındaki başarısını siyasete de yansıtmaya hazırlanan başarılı iş insanı Engin Aksoydan, Ak Parti Antalya Milletvekili aday adaylığını Antalyalı hemşehrilerine seslendi.

Türkuaz Uluslararası Haber Ajansı (TÜHA)’nın haberine göre, Mecliste Antalya’yı en iyi şekilde temsil edeceğinin sözünü veren Aksoydan:” el ele vereceğiz Antalya’ımızı her şeyiyle uluslararası bir şehir kategorisine sokacağız.” dedi.Mesleğindeki başarısının yanı sıra siyasette gösterdiği özveri ile de adından son zamanlarda sıkça bahsettiren Engin Aksoydan, halkın da büyük desteği ile AK Parti Antalya milletvekili aday adayı olduğunu resmen duyurdu.

Antalya ile ilgili birçok vaadi ile hem siyasilerden takdir hem de vatandaşlardan destek toplayan Aksoydan, şimdiden siyasi kulisleri hareketlendiren ve renklendiren isimler arasında yer alıyor.

Aday adaylığı sürecinde Antalya’lılardan her zaman destek gören ve Antalya’yı en iyi şekilde temsil edeceği halk tarafından ön görülen vekil adayı Aksoydan yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:” Bizlerin derdi hiçbir zaman makam mevki olmadı. Bizler koltuk sevdasına düşmüş, yegane sebebinin halkını refahı olduğunu unutmuş siyasilerden değiliz. Bizim amacımız kutuplaştırmak da değil. Bizim tek amacımız Antalya’ımızı en prestijli hale getirebilmek, uluslararasında söz sahibi şehirlerden bir tanesi yapmaktır.“ANTALYA’YI EZBERE BİLİYORUM”Ben Antalya’nın en köhne yerini bile ezbere bilen sizden biriyim. Ne eksik ne fazla, Antalya mecliste nasıl temsil edilmeli bunların hepsinin fizibilitesini yapmış bir kardeşinizim. Ben Antalya’ya gönül verdim. Bir menfaat beslemeden sadece Antalya için çalışmaya söz verdim. Bunun için de sizlerle el ele verip Antalya’ımızı gazi meclisimizde en iyi şekilde temsil etmek istiyorum. Sizler anlatacak ben konuşacağım. Sizler önerecek ben mecliste sizleri savunacağım. Siz Antalyalılar isteyecek ben ise yapacağım. Yorulmadan, bıkmadan. Aşk ile şevk ile bu yolda koşacağız. Aziz milletim; sizler her şeyin en iyisine layıksınız. Ben sizden biri olarak bunu çok iyi biliyorum. En iyi, en kaliteli, en hızlı hizmeti sunmak için de bu ateşten gömleği giyiyorum. Sizden de desteklerinizi bekliyorum. Sağ olun, var olun.” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.