Teorikte ve pratikte ‘İK Yönetimi’ eğitimi

TÜHA HABER / Beykoz Üniversitesi’nin katkılarıyla hazırlanan ‘İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika Programı’nın ilki 5-26 Ekim tarihleri arasında yapılacak.

Mustafa Kemal ATATÜRK(UHA) Uluslararası Haber Ajansı’nın edindiği bilgiye göre, Teorik ve pratik bilginin bir arada verileceği programda, yerli ve yabancı şirketlerde görevlerini sürdüren İK liderleri de konuşmacı olarak yer alacak.

Teknoloji hızla ilerlerken sanılanın aksine insan becerileri, karar alma süreçleri çok daha ön plana çıkıyor. İş yerlerinde bunun en çok hissedildiği alan ise İnsan Kaynakları.

Beykoz Üniversitesi ve Derin Akademi, günümüz ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hazırladıkları ‘İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika Programı’ ile bu alana yeni bir soluk getiriyor.

Eğitimde kalitesini kanıtlayan iki önemli kuruluşun iş birliğiyle hazırlanan ‘İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika Programı’nın ilki 5-26 Ekim tarihlerinde başlayacak.

32 saatten oluşan programı uzun yıllar alanında lider kurumlarda yöneticilik yapan Osman Ünal ve Hakan Selahi yönetecek. Teorik ve pratik bilginin bir arada verileceği programda, iş hayatında karşılaşılabilecek birçok problem uygulamalarıyla masaya yatırılacak.

İK liderleri anlatacak
Programda, karşılıklı öğrenme, tecrübe paylaşımı, gerçek vakalar üzerinden öğrenme ve çalıştaylar yer alacak.

Eğitimlerin yanı sıra Pelin Kuzucu (Hyatt Group İK Direktörü), Ata Selçuk (Eczacıbaşı Holding İK Koordinatörü) ve Nisa Dizdar (ebebek İK Direktörü) gibi çeşitli yerli ve yabancı kurumlarda yönetici olarak görevini sürdüren liderler de konuk konuşmacı olarak tecrübelerini program katılımcıları ile paylaşacaklar.

4 hafta sürecek
Ekim ayından itibaren her ay tekrarlanması planlanan programın ilki 5-26 Ekim tarihleri arasında Cumartesi günleri (4 hafta) Mecidiyeköy’deki Torun Center’da yapılacak.

Programa katılmak isteyenler (0212) 211 04 03 ve 0533 405 98 20 numaralı telefonlardan detaylı bilgi alabilir gelisim@beykoz.edu.tr mail adresine mail atarak da kesin kayıt yaptırabilirler.

HABER : Eda SAĞLAM

İSTANBUL, TÜHA Haber Ajansı

Şerife YÜCE YAVAŞOĞLU

Şerife YÜCE YAVAŞOĞLU

Şerife YÜCE, İzmit doğumlu olup, İlk, orta ve liseyi İzmit'te tamamladı.. Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu. Uzun yıllar İstanbul ve Kocaeli'nde öğretmenlik yaptı. 2008 yılında emekli oldu. TÜHA Eğitim & Yurt Dışı Danışmalık Şirketini kurdu. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nde bir süre eğitim işlerini yürüttü. Diksiyon ve Güzel Konuşma eğitimleri verdi. (TÜHA) Türkuaz Uluslararası Haber Ajansı'nda Genel Yayın Yönetmeni. Halen küçük hikayeler. haber ve köşe yazıları yazıyor. Evli ve bir çocuk annesi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close