enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Belediyelerde tasarruf edilmezken vatandaşa zamlar altında ezilin deniyor

Belediyelerde tasarruf edilmezken vatandaşa zamlar altında ezilin deniyor
10.08.2023
27
A+
A-

Yeniden Refah Partisi Kocaeli İl Başkanlığı Yönetim Kurulu İl Başkan Vekili Teşkilat Başkanı Mehmet Öner öncülüğünde olağan toplantısını gerçekleştirildi.

Resim önizlemesi

TÜHA / TÜRKUAZ İnternational News Agency

TÜHA Haber’in haberine göre, yoğun katılımlı toplantıda Teşkilat Parti çalışmaları iştişare edildi. Yerel Yönetimlere Yeniden Refah’ ın gelmesi için çalışmalara hız verildi.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Sultanhisar'da konser düzenledi - Aydın Haberleri Kent09

 KONSERLERE BÜYÜK PARALAR GİDERKEN, MALİYETİ SU FATURASINDAN VATANDAŞIN CEBİNDEN ÇIKIYOR

 Toplantıda konuşan Teşkilat Başkanı Öner, Belediyelerde tasarruf edilmez Konser ve Organizasyonlara Milyonlar harcanıp Tasarruf edilmezken, Suya ve Ulaşıma bilumum Belediye hizmetlerine gelen zamlarla Vatandaşın ezildiğini dile getirdi.

“Daha zammı aldım demeye vakit kalmadan Emekli, Asgari ücretlinin elindeki para hiç oluyor” diyen Öner, “Genel Başkanımız Dr. Fatih ERBAKAN’ın da dediği gibi Emeklinin yılbaşını bekleyecek durumu kalmamıştır. Faturalar hayat pahalılığı enflasyon yılbaşını beklemiyor. Bizler Sorumlu muhalefet anlayışının gereği olarak doğruya doğru yanlışa yanlış demeye devam edeceğiz.  Özlenen Yeniden Refah yönetimleri ile Belediyeler en doğru şekilde yönetilecektir. Belediyeler ve Vatandaş Yeniden Refaha kavuşacaktır” dedi.

Resim önizlemesi

İZMİT’ E CAFER ATEŞ, BAŞİSKELE’ YE KERİM CAN

Yeniden Refah Partisi İzmit İlçe Başkanlığına CAFER ATEŞ atanmıştır. Yeniden Refah Partisi Başiskele İlçe Başkanlığına KERİM CAN atanmıştır. İl Başkanı Ali TAŞTAN’ ın tensipleriyle Görevlendirme yazıları Teşkilat Başkanı Mehmet Öner tarafından takdim edilmiştir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.