Yeni Asır Gazetesi 125 Yaşında

TÜHA HABER / Türk basın tarihinin köklü yayını Yeni Asır Gazetesi 125’inci yaşını gerçekleştirilen gala yemeği ve EGE Yatırım, İhracat, İnovasyon ve Teknoloji (EGE YİİT)  Ödül Töreni’yle kutladı.

Yeni Asır Gazetesi’nin 125’inci yaşı nedeniyle düzenlenen gala yemeğine İzmir Valisi Erol Ayyıldız ile birlikte İzmir iş ve siyaset dünyasından çok sayıda isim katıldı.

Yeni Asır Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ercan Demir’in açılış konuşmasıyla başlayan gecede, akşam yemeği ve klasik müzik dinletisinin ardından EGE YİİT ödül töreni gerçekleştirildi.

töreninin ardından Yeni Asır Gazetesi’nin 125. yıl pastası kesildi. Yeni Asır Gazetesi 125. Yıl Gala Yemeği ve EGE YİİT Ödül Töreni canlı müzik performansı ile son buldu.

Yatırımlarıyla Ege Bölgesi’ne yön verenler

Ege YİİT ödül töreninde otomotiv sektöründeki yatırımları ile BMC Otomotiv, uluslararası deniz taşımacılığı ve lojistik sektöründeki yatırımları ile Arkas Holding, inşaat sektöründeki yatırımları nedeniyleİzka İnşaat, Avcılar İnşaat ve Yavuzlar İnşaat alırken, İzmir’e değer katan proje ödülünün sahibi iseTeknik Yapı ve Halk GYO ortaklığı oldu.

Törendeotomotiv yan sanayi sektöründe kaliteli hizmetleri nedeniyle Ekipsan, metal sanayi sektöründe kaliteli ve yenilikçi hizmetleriyle Simya Metal,sağlık sektöründeki yatırımları ile öne çıkan Can Hastanesi ve Medical Park İzmir Hastanesi ödüle layık görüldü.

Eğitim sektöründe başarılarıyla öne çıkan Bornova Koleji ve hızlı tüketim sektöründeki yatırımları ile öne çıkan Pasaport Pizza birer ödül aldı.

Ege’nin ihracatçıları ödüllendirildi                  

İzmir Demir Çelik, İnci Holding, Menderes Tekstil, Esbaş OSB ve Star Yağcılar Otomotiv Ekipmanları Ege Bölgesi’nden gerçekleştirdikleri ihracat nedeniyle ödül almaya hak kazandı.

Met İleri Teknoloji ise endüstriyel otomasyon sektöründeki teknolojik yatırımları ile geceden ödülle ayrıldı.

Törende ayrıca İzmir Ticaret Odası Başkanı Mahmut Özgener adına Selami Özpoyraz, Ege Bölgesi Sanayi Odası Başkanı Ender Yorgancılar, Ege İhracatçılar Birliği Başkanı JakEskinazi adına Hayrettin Uçak, EGİAD Başkanı Mustafa Aslan, TARKEM Başkanı Uğur Yüce, İzmir Ticaret Borsası Başkanı Işın Su Kestelli adına Ercan Korkmaz, MÜSİAD Başkanı Bilal Saygılı, Esnaf Sanatkar Odaları Birliği Başkanı Zekeriya Mutlu ve Deniz Ticaret Odası Başkanı Yusuf Öztürk İzmir sanayisini ve ticaretine katkıları nedeniyle İzmir Valisi Erol Ayyıldız’ın elinden ödüllerini aldı.

Gecede Ege Bölgesi’nin sanayi ve ticaretine yaptığı katkılar nedeniyle Lucien Arkas’ın adına Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Diane Arcas Göçmez’e onur ödülü verildi.

HABER : Ebru GÜZEL & İstanbul

[TÜHA Haber Ajansı, 05 Aralık 2019]

Şerife YÜCE YAVAŞOĞLU

Şerife YÜCE YAVAŞOĞLU

Şerife YÜCE, İzmit doğumlu olup, İlk, orta ve liseyi İzmit'te tamamladı.. Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu. Uzun yıllar İstanbul ve Kocaeli'nde öğretmenlik yaptı. 2008 yılında emekli oldu. TÜHA Eğitim & Yurt Dışı Danışmalık Şirketini kurdu. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nde bir süre eğitim işlerini yürüttü. Diksiyon ve Güzel Konuşma eğitimleri verdi. (TÜHA) Türkuaz Uluslararası Haber Ajansı'nda Genel Yayın Yönetmeni. Halen küçük hikayeler. haber ve köşe yazıları yazıyor. Evli ve bir çocuk annesi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close