Ukrayna mı, Güney Kore mi?

TÜHA HABER  / 20 Yaş Altı Dünya Kupası finalinde Ukrayna ile Güney Kore karşı karşıya gelecek. Dev mücadele 15 Haziran Cumartesi günü saat 19.00’da TRT SPOR’dan canlı yayınlanacak.

İki takım da tarihlerinde ilk kez finale çıkma başarısı gösterdi.

Ukrayna, çeyrek finalde Kolombiya’yı, yarı finalde ise İtalya’yı saf dışı bıraktı.

Güney Kore ise çeyrek finalde Senegal, yarı finalde de Ekvador’u geçti.

Ukrayna – Güney Kore 20 Yaş Altı Dünya Kupası final karşılaşması 15 Haziran Cumartesi günü saat 19.00’da başlayacak ve TRT SPOR’dan canlı olarak yayınlanacak.

(TÜHA) Türkuaz Uluslararası Haber Ajansı /  ANKARA, TRT Spor

Tuba Nur TÜRKELİ

Tuba Nur TÜRKELİ

Tuba Nur Türkeli 24.08.1989 yılında Almanya'nın başkenti Berlin kentinde dünyaya geldi. Liseye kadar Almanya'da okudu. 2009-2013 yılları arasında Lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi'nin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde Uluslararası İlişkiler bölümünde gerçekleştirdi. 2014-2017 yılları arasında Yüksek Lisans eğitimini Almanya'nın Nürnberg kentinde Friedrich-Alexander-Üniversitesi'nin Beşeri/Sosyal Bilimler ve Teoloji Fakültesi'nde uzmanlık alanı olarak Siyaset Bilimini seçtiği Ortadoğu Çalışmaları bölümünde tamamladı. Çeşitli kuruluşlarda mesleğiyle ilgili staj ve çalışma imkanı buldu. NSU terör örgütüyle ilgili yaptığı, haber ve araştırmaları birçok medyada yayınlandı. Bir dönem T.C Berlin Büyükelçiliği'nde de staj yaptı. Anadil seviyesinde Almanca ve iyi derecede İngilizce biliyor.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close