Türkiye’ye saygı duymayı herkes öğrenecek

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, “Eskiden sahada kazanırdık ama masada kaybederdik. Artık güçlü Türkiye masada da kaybetmiyor.” dedi.

Aslan AilemDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, (UHA) Uluslararası Haber Ajansı‘na açıklamada bulundu.

“Kimin ne kadar silahı var bizi ilgilendirmez, boyun eğmeyeceğiz”

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu,”Biz güçlü olacağız ki Türkiye güçlü olacak. Türkiye güçlü olacak ki askerlerimiz, polislerimiz teröristlerin tepesine binecek, onları inlerine, çukurlarına gömecek. Eskiden sahada kazanırdık ama masada kaybederdik. Artık güçlü Türkiye masada da kaybetmiyor. Kimseye hesap vermeyiz Allah’ın izniyle. Kimsenin kararını kabul etmeyiz” dedi.

“Artık herkes Türk milleti ne diyor, herkes ona bakacak” diye konuşan Mevlüt Çavuşoğlu, artık Türkiye’ye ve Türk milletine herkesin nasıl davranacağını öğreneceğini ifade etti.

Türkiye’ye saygı duymayı herkesin öğreneceğini açıklayan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, “Ekonomik gücünün ne olduğu önemli değil, ne kadar silahı var bizi ilgilendirmez. Hiçbir ülke karşısında ezik değiliz. Hiçbir gücün karşısında boyun eğmiyoruz, eğmeyeceğiz Allah’ın izniyle. Çünkü Recep Tayyip Erdoğan gibi bir liderimiz var. 2019, 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine doğru durmak yok yola devam ediyoruz.” diye kaydetti.

trt.tv

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close