“Rakibine Jest Yap” kampanyası başladı

TÜHA HABER / Futbolda şiddetin son bulması için iletişim Başkanlığı harekete geçti. “Rakibine Jest Yap” kampanyasını başlattı. Kampanyanın detaylarını İletişim Başkanı Fahrettin Altun paylaştı.

“Rakibine jest yap” denildi. “Sporda Şiddetsiz İletişim” projesi hayata geçirildi.

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, kapsamında “Rakibine Jest Yap” kampanyasının detaylarını anlattı.

“Futbola şiddetle değil, gönülden bağlan’ diyoruz” diyen Altun futbolun insanları ortak duygular etrafında bir araya getirdiğini belirtti.

Fransa 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri maçlarında Milli takımımızın asker selamını örnek gösteren Fahrettin Altun UEFA’nın tutumunu da eleştirdi.

Altun, proje çerçevesinde ilk adımların atıldığını belirtti. Bu kapsamda İstanbul’da kulüplerin alt yapılarında eğitimlerin başladığını duyurdu.

[TÜHA Haber Ajansı, 12 Ocak 2020]

sampiyon banner

Şerife YÜCE YAVAŞOĞLU

Şerife YÜCE YAVAŞOĞLU

Şerife YÜCE, İzmit doğumlu olup, İlk, orta ve liseyi İzmit'te tamamladı.. Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu. Uzun yıllar İstanbul ve Kocaeli'nde öğretmenlik yaptı. 2008 yılında emekli oldu. TÜHA Eğitim & Yurt Dışı Danışmalık Şirketini kurdu. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nde bir süre eğitim işlerini yürüttü. Diksiyon ve Güzel Konuşma eğitimleri verdi. (TÜHA) Türkuaz Uluslararası Haber Ajansı'nda Genel Yayın Yönetmeni. Halen küçük hikayeler. haber ve köşe yazıları yazıyor. Evli ve bir çocuk annesi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close