Nantes-İstanbul biletlerine yoğun ilgi

TÜHA HABER / 31 Ekimden itibaren Nantes’tan İstanbul Havalimanı’na uçuşlara başlayacak Transavia’nın biletlerine yoğun ilgi var

Mustafa Kemal ATATÜRKTurizm Ajansı‘nda yer alan haberde, KLM Havayolları’nın alt kuruluşu düşük maliyetli havayolu şirketi Transavia, Nantes-İstanbul uçuşları 31 Ekim’de başlıyor.

Satışa sunulan biletler 39 Euro’dan başlayacağı duyurulurken artan ilgi sonrası fiyatların 95 Euro’ya kadar çıktığı bildirildi.

Airlinehaber’de yer alan habere göre Nantes-İstanbul seferleri 31 Ekim tarihinden itibaren karşılıklı olarak Perşembe ve Pazar günleri icra edileceği duyurulurken, bu günlerin de kesin olmadığı görülüyor.

Şirketin internet sitesinde kasım ayında son seferin 10 Kasımda yapılacağı bu tarihten sonraki ilk uçuşun da 19 Aralık’ta olacağı görülüyor.

AMSTERDAM, TÜHA Haber Ajansı

Pelin Çift İle Gündem Ötesi

‘Pelin Çift ile Gündem Ötesi’ her Cuma saat: 00.15’te TRT 1 Ekranlarında..

Şerife YÜCE YAVAŞOĞLU

Şerife YÜCE YAVAŞOĞLU

Şerife YÜCE, İzmit doğumlu olup, İlk, orta ve liseyi İzmit'te tamamladı.. Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu. Uzun yıllar İstanbul ve Kocaeli'nde öğretmenlik yaptı. 2008 yılında emekli oldu. TÜHA Eğitim & Yurt Dışı Danışmalık Şirketini kurdu. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nde bir süre eğitim işlerini yürüttü. Diksiyon ve Güzel Konuşma eğitimleri verdi. (TÜHA) Türkuaz Uluslararası Haber Ajansı'nda Genel Yayın Yönetmeni. Halen küçük hikayeler. haber ve köşe yazıları yazıyor. Evli ve bir çocuk annesi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close