KASKF onur kurulu üyeleriyle bir araya geldi

TÜHA HABER / Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyon (KASKF) Başkanı Murat Aydın, Hasan Doğan Amatör Evi Toplantı salonunda Onur Kurulu üyeleri ile birlikte sabah kahvaltısı yapıp sohbet etme imkânı buldu.

KAHVALTIDA ESKİ GÜNLERİ ANDILAR

Uzun yıllardır Amatör Spor Kulüplerinde başkanlık ve yöneticilik yapan ve aynı zamanda Kocaeli Amatör Kulüpleri Federasyonu’nun Onur Kurulu üyeleri KASKF Başkanı Murat Aydın tarafından sabah kahvaltısında ağırlandı.

Hasan Doğan Amatör Evi Toplantı salonunda yapılan sabah kahvaltısında Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın ve yönetim kurulu üyeleri, gelen konukları kapıda karşılayıp birlikte sohbet etti.

Sabah kahvaltısına KASKF Onur Kurulu üyeleri eski başkan Rafet Kırgız,  Adem Ellibeş, Aşkın Kahveci, Bünyamin Akman,  Cevat Aygün, Hasan Cebeci, İsmail Altay, Mehmet Karagöz, Mustafa Aydın,  Mustafa Demirko, Recep Kaya, Sait Topal, Turgut Ağacan, Turan Turan ve Tümer Numan Bayraktaroğlu katıldı.

Kahvaltıda KASKF yönetim kurulu üyeleri Yalçın Gül, Futbol İl Temsilcisi Mithat Ağa, Murat Demirhan,  Hakan Kalıntaş,  Ali Akbaş,  Selçuk Baysal, Onur Ak,  Hakan Akyıldız, Hüseyin Bat,  Engin Yaşar, Seyhan Küçükleroğlu, Sabri Yıldız,Hayrullah Serim ve KASKF Müdürü Celal Güreşen hazır bulundu

BAŞKAN AYDIN TÜM KONUKLARA TEŞEKKÜR ETTİ

KASKF Başkanı Murat Aydın kahvaltı öncesi yaptığı  konuşmada, “Bu spor camiasının buralara gelmesinde büyük emekleriniz oldu. Ben burada önce bana bu imkânı sağlayan eski başkanım Rafet Kırgız’a huzurlarında sevgi ve saygılarımı sunup çok teşekkür ederim. Sizlerle beraber olmaktan çok mutluyum.  Sizlerin spora yaptığınız destekleriniz hiç unutulmayacak ve kalplerde yaşatılacak. Burada sizlerle beraber olmaktan çok mutluyum. Bundan sonra bu toplantıları devamı gelecek. Burada eski günleri anıp birlikte sohbet etme imkânı bulduk. Ben bu toplantıyı bir ay önce yapmak istedim. Ama çok yoğun programlar nedeniyle bugün sizlerle birlikteyim. Kahvaltı programına bizleri kırmayıp katıldığınız için hepinize çok teşekkür ederim. İki değerli ağabeyimiz hasta olduğu için ve iki ağabeyimiz il dışında olduğu için toplantıya katılamadı. Herkese afiyet olsun deyip kahvaltı sonrasında birlikte sohbet edeceğiz” dedi.

ONUR KURULU ÜYELERİ KONUŞTU

Kahvaltı sonrasında ilk sözü KASKF Eski başkanlarından Rafet Kırgız alırken konuşmasında “ ben bu görevi Murat Aydın’a bıraktığım için çok mutlu ve huzurluyum. Görevini layıkıyla ve çok fazlasıyla yapıyor.  Bizleri hiç unutmuyor. Her türlü etkinliğe bizleri davet ediyor bizde katılmaya çalışıyoruz şimdi siz eski dostlarla beraber burada olmaktan çok mutluyum. Bol bol sohbet ettik emeği geçenlere teşekkür ederim. KASKF ailesi büyük bir camiadır herkesin başkan Murat Aydın ve yönetimine sahip çıkması lazımdır” dedi.

Turgut Ağacan da,“  Murat Aydın ile ilk tanışmamız 2007 senesinde oldu. O zaman onu tanıdığımı için çok mutluyum. Bizleri onure edip bu mutlu günü sağladığı için kendisine minnet ve şükranlarımı sunarım. KASKF başkanlığını en iyi şekilde yapıyor. Yönetici arkadaşlara ve başkan Murat Aydın’a teşekkür ederim” dedi.

Adem Ellibeş de yaptığı konuşmada, “burada sizlerle beraber olduğum için mutluyum eski dostlarla hasret gidereceğiz. Bize bu imkânı sağlayan KASKF Başkanı Murat Aydın ve ekibini yürekten kutlarım” dedi.

Diğer üyelerden İsmail Altay, Aşkın Kahveci, MustafaDemirko ve Cevat Aygün de söz alarak temennilerini dile getirdi.

[TÜHA Haber Ajansı, 28 Kasım 2019]

Pelin Çift İle Gündem Ötesi

‘Pelin Çift ile Gündem Ötesi’ her Cuma saat: 00.15’te TRT 1 Ekranlarında..

Şerife YÜCE YAVAŞOĞLU

Şerife YÜCE YAVAŞOĞLU

Şerife YÜCE, İzmit doğumlu olup, İlk, orta ve liseyi İzmit'te tamamladı.. Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu. Uzun yıllar İstanbul ve Kocaeli'nde öğretmenlik yaptı. 2008 yılında emekli oldu. TÜHA Eğitim & Yurt Dışı Danışmalık Şirketini kurdu. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nde bir süre eğitim işlerini yürüttü. Diksiyon ve Güzel Konuşma eğitimleri verdi. (TÜHA) Türkuaz Uluslararası Haber Ajansı'nda Genel Yayın Yönetmeni. Halen küçük hikayeler. haber ve köşe yazıları yazıyor. Evli ve bir çocuk annesi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close