Jose Antonio Reyes trafik kazasında öldü

TÜHA HABER / İspanyol futbolcu Jose Antonio Reyes trafik kazası sonucu yaşamını yitirdi.

Dünyaca ünlü İspanyol futbolcu Jose Antonio Reyes trafik kazası sonucu yaşamını yitirdi.

Sevilla Kulübü’nden yapılan açıklamada 35 yaşındaki İspanyol futbolcu Jose Antonio Reyes’in trafik kazasında öldüğü bildirildi.

Futbol kariyerine 1999’da memleketi Sevilla’da FC Sevilla Kulübü’nde başlayan Reyes, 25 milyon euroya Arsenal’e transfer oldu. Aynı yıl Arsenal’i şampiyonluğa taşıyan Reyes, sırasıyla Real Madrid, Atletico Madrid, Benfica Lissabon, Espanyol Barcelona’da forma giydi. İspanyol Milli Takımı’nın gözde oyuncularından olan Reyes, 21 kez milli formayla çıktığı sahada ülkesine 4 gol armağan etmişti.

Sevilla Kulübü, ünlü futbolcunun ölüm haberini resmi Twitter hesabından, “Daha kötü bir haberi doğrulayamazdık. Sevilla’nın yıldız oyuncusu Jose Antonio Reyes trafik kazasında vefat etti. Huzur içinde yatsın” ifadeleriyle duyurdu

(TÜHA) Uluslararası Haber Ajansı / İSPANYA, REUTERS, DW

Tuba Nur TÜRKELİ

Tuba Nur TÜRKELİ

Tuba Nur Türkeli 24.08.1989 yılında Almanya'nın başkenti Berlin kentinde dünyaya geldi. Liseye kadar Almanya'da okudu. 2009-2013 yılları arasında Lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi'nin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde Uluslararası İlişkiler bölümünde gerçekleştirdi. 2014-2017 yılları arasında Yüksek Lisans eğitimini Almanya'nın Nürnberg kentinde Friedrich-Alexander-Üniversitesi'nin Beşeri/Sosyal Bilimler ve Teoloji Fakültesi'nde uzmanlık alanı olarak Siyaset Bilimini seçtiği Ortadoğu Çalışmaları bölümünde tamamladı. Çeşitli kuruluşlarda mesleğiyle ilgili staj ve çalışma imkanı buldu. NSU terör örgütüyle ilgili yaptığı, haber ve araştırmaları birçok medyada yayınlandı. Bir dönem T.C Berlin Büyükelçiliği'nde de staj yaptı. Anadil seviyesinde Almanca ve iyi derecede İngilizce biliyor.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close