Hande Erçel paylaştı, sosyal medya yıkıldı!

TÜHA HABER / Oyuncu Hande Erçel’in Instagram hesabında paylaştığı fotoğrafı sosyal medyada olay oldu. Erçel’in paylaşımı dakikalar içinde beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

Haber Global‘da yer alan habere göre, Son dönemin dikkat çeken oyuncularından Hande Erçel’in Instagram hesabı üzerinden paylaştığı fotoğrafı sosyal medya gündeminde en çok konuşulan konulardan biri oldu.

Erçel’in paylaşımı dakikalar içinde beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. Azize dizisiyle ekranlara dönmeye hazırlanan oyuncu, fotoğrafını ‘Self 2’ notuyla paylaştı.

Oyunucun paylaşımı üzerine hayranları, Twitter’da #handeerçel etiketiyle binlerce paylaşımda bulundu.

HANDE ERÇEL KİMDİR?

1993 tarihinde Balıkesir Bandırmada dünyaya gelen Hande Erçel, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Türk Sanatları Bölümü’nde eğitimine devam etmektedir. 2012 tarihinde Azerbaycan’da yapılmış olan Miss Civilization Of The World güzellik yarışmasına katılmış ve bu yarışmada ikinci olmuştur.

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ‘Hayat Ağacı’ dizisiyle oyunculuk kariyerine adım atmıştır.

Erçel; Çalıkuşu, Hayat Ağacı, Çılgın Dershane Üniversitede, Güneşin Kızları, Aşk Laftan Anlamaz, Siyah İnci ve Halka’da rol almıştır.

[TÜHA Haber Ajansı , 18 Kasım 2019]

Şerife YÜCE YAVAŞOĞLU

Şerife YÜCE YAVAŞOĞLU

Şerife YÜCE, İzmit doğumlu olup, İlk, orta ve liseyi İzmit'te tamamladı.. Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu. Uzun yıllar İstanbul ve Kocaeli'nde öğretmenlik yaptı. 2008 yılında emekli oldu. TÜHA Eğitim & Yurt Dışı Danışmalık Şirketini kurdu. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nde bir süre eğitim işlerini yürüttü. Diksiyon ve Güzel Konuşma eğitimleri verdi. (TÜHA) Türkuaz Uluslararası Haber Ajansı'nda Genel Yayın Yönetmeni. Halen küçük hikayeler. haber ve köşe yazıları yazıyor. Evli ve bir çocuk annesi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close