‘Gerçekler bir gün mutlaka gün yüzüne çıkar’

TÜHA HABER / İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener “Beştepe’ye giden CHP”li iddiasıyla ilgili, “Siyaset kurumunu kim, nasıl kirletiyor bir gün mutlaka öğreneceğiz.” dedi.

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin grup toplantısında konuştu.

“Beştepe’ye giden CHP’li” iddiasıyla ilgili tartışmaları değerlendiren Akşener, “Kim kiminle görüştü ya da görüşmedi, kim kimin kaynağı ve her şeyden önemlisi siyaset kurumunu kim nasıl kirletiyor bir gün mutlaka öğreneceğiz.” dedi.

Akşener, siyasetin kişisel çıkar için değil, milletin çıkarı, refahı, huzuru için yapıldığını, İyi Parti’nin işin bu yanıyla ilgili olduğunu belirterek, “Kimin kiminle görüştüğünü, vatandaşımıza dokunuyorsa merak eder, sonuna kadar da takip ederiz. Havayı, suyu, toprağı kirletenler kadar, siyaseti kirletenleri de takip ederiz. Ama bizim siyaset anlayışımızda ikbal hesaplarıyla dümen çevirmek yoktur.” ifadelerini kullandı.

[TÜHA Haber Ajansı, 27 Kasım 2019]

Şerife YÜCE YAVAŞOĞLU

Şerife YÜCE YAVAŞOĞLU

Şerife YÜCE, İzmit doğumlu olup, İlk, orta ve liseyi İzmit'te tamamladı.. Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu. Uzun yıllar İstanbul ve Kocaeli'nde öğretmenlik yaptı. 2008 yılında emekli oldu. TÜHA Eğitim & Yurt Dışı Danışmalık Şirketini kurdu. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nde bir süre eğitim işlerini yürüttü. Diksiyon ve Güzel Konuşma eğitimleri verdi. (TÜHA) Türkuaz Uluslararası Haber Ajansı'nda Genel Yayın Yönetmeni. Halen küçük hikayeler. haber ve köşe yazıları yazıyor. Evli ve bir çocuk annesi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close