Gelin adayı Hanife Gürdal

Evlilik programlarıyla adını duyuran Hanife Gürdal, Kanal D’deki ‘2. Sayfa’ programında evlilik uğruna başına gelenleri ve yarışmada kaldığı süreçte harçlık olarak aylık 3 bin TL para aldığını itiraf etti

Katıldığı evlilik programlarıyla adını duyuran ve şimdi bir benzincide çalışan Hanife Gürdal, Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa’ programına konuk oldu.

Evlilik programlarında yaşanan olayları anlatan Hanife Gürdal, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Hanife, programda kaldığı süreçte kendisine bir ev tutulduğunu, harçlık olarak aylık 3 bin TL kazandığını söyledi.

“ARABA KARŞILIĞINDA EVLENDİLER”

Evlilik programlarının perde arkasını anlatan Gürdal, yarışmadaki bir arkadaşının araba ve çeyizlik eşya karşılığında evlendiğini sonra da boşandığını sözlerine ekledi.

“TEHDİTLE GERİ ÇAĞRILDIM”

Gelin adayı Hanife Evlilik programındayken aylık gelirim 3 bin liraydı

Canlı yayında olay itiraflarda bulunan gelin adayı, “Yarışmada iki yıl kaldım sık sık İzmir’e evime gittim sonra hep geri çağrıldım tehditle ya da başka yollarla. Yarışma boyunca da kendime hiçbir şey almadım, iyi ki de alamamışım.” dedi.

HANİFE GÜRDAL KİMDİR?

Hanife Gürdal önce Esra Erol’da sonra da Zuhal Topal’ın sunduğu izdivaç programında karşımıza çıktı. Taliplerine ret cevabı vermesiyle ünlendi. Daha sonra TV8’de Aşk-ı Roman dizisinde oyunculuk yaptı.

Ancak daha sonra dizi yayından kalktı.

Hanife Gürdal şimdi İzmir’de bir akaryakıt istasyonunda pompa görevlisi olarak çalışıyor.

EuroNews, TÜHA HABER

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close