‘Engelleri aşarak başarıları yakalayacağız’

TÜHA HABER / CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul’un Ümraniye ve Şile ilçelerinde vatandaşlara hitap etti. Kılıçdaroğlu, “Engelleri aşarak başarıları yakalayacağız” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul’un Ümraniye ve Şile ilçelerinde halkla buluştu.

Burada halka hitap eden Kılıçdaroğlu, önemli olanın engellerden şikayet etmek değil, engelleri aşarak başarıları yakalamak olduğunu söyledi.

Kılıçdaroğlu konuşmasına şöyle devam etti:

“O başarıları yakaladığınızda da göreceksiniz ki İstanbul belli bir zaman dilimi içerisinde yaşanabilir bir kente dönüşecektir. Belli bir zaman dilimi verilmesi lazım. Bu tür sorunların masaya yatırılması çözülmesi lazım. Geliri nedir, gideri nedir, harcamaları nedir, nerelerden tasarruf yapabiliriz, Hangi alanlara yatırım yapabiliriz. Bütün bunlar zaman dilimi içerisinde gerçekleşecektir.”

İSTANBUL, TRT Haber, TÜHA Haber Ajansı

Veysel KAVRAYAN

Veysel KAVRAYAN

Veysel Kavrayan, (Eğitimci-Yazar-Gazeteci), Kocaeli’nde doğdu. İktisat Bölümü ve Kamu Yönetimi Bölümü'nde lisans eğitimini başarıyla tamamladı. Pedagojik Formasyon Eğitimi alarak kısa bir süre eğitim alanında çalıştı. Halen Medya ve İletişim alanında üniversitede eğitim almaktadır ve KOÜ Sosyal Bilimler Enstitüsü Turizm İşletmeciliği Ana Bilim Dalı'nda Tezli Yüksek Lisans eğitimine devam etmektedir. Uluslararası bir kozmetik firmasında Ankara Bölge Koordinatörü olarak çalıştı. Dünya Güzellik Yarışmaları Türkiye Başkanı Süha Özgermi'yle beraber önceleri baş asistanlık, sonrasında ortaklık yaptı. Türk Dünyası konusunda araştırmaları bulunuyor. Birçok haber ve araştırmaları hakkında ulusal ve uluslararası ödülleri mevcuttur. 2016 Yılında 'Yılın En İyi Gazetecisi ve En İyi Haber" ödüllerini almıştır. 2018, 2019 yıllarında Türkiye Azerbaycan Kardeşlik Gecesi'nde ödüle layık görüldü. Çeşitli Sivil Toplum kuruluşlarında kurucu ve yönetici olarak görev almaktadır. Halk bilimi, sanat, tarih, ezoterizm, turizm, sağlık, ekoloji, geleneksel ve tamamlayıcı tıp, futurizm, teknoloji ve mimari ilgi alanlarıdır. Gastronomi Araştırmacısı olarak gastronomi ve turizm konularında konuşmacı; yemek yarışmalarında jüri üyeliği yapmaktadır. Çocuk Gastronomisi alanında akademik çalışmaları olmuştur. Bu alanda Gastrofil olarak tanınmaktadır. Halen, Uluslararası Haber Ajansı ve Türkuaz Haber Ajansı'nın Genel Yayın Koordinatörü olarak çalışmaktadır. Çeşitli ulusal ve uluslararası dergi ve gazetelerde de yazmaktadır. İngilizce ve az derecede Rusça biliyor.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close