‘Engelleri aşarak başarıları yakalayacağız’

TÜHA HABER / CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul’un Ümraniye ve Şile ilçelerinde vatandaşlara hitap etti. Kılıçdaroğlu, “Engelleri aşarak başarıları yakalayacağız” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul’un Ümraniye ve Şile ilçelerinde halkla buluştu.

Burada halka hitap eden Kılıçdaroğlu, önemli olanın engellerden şikayet etmek değil, engelleri aşarak başarıları yakalamak olduğunu söyledi.

Kılıçdaroğlu konuşmasına şöyle devam etti:

“O başarıları yakaladığınızda da göreceksiniz ki İstanbul belli bir zaman dilimi içerisinde yaşanabilir bir kente dönüşecektir. Belli bir zaman dilimi verilmesi lazım. Bu tür sorunların masaya yatırılması çözülmesi lazım. Geliri nedir, gideri nedir, harcamaları nedir, nerelerden tasarruf yapabiliriz, Hangi alanlara yatırım yapabiliriz. Bütün bunlar zaman dilimi içerisinde gerçekleşecektir.”

İSTANBUL, TRT Haber, TÜHA Haber Ajansı

Veysel KAVRAYAN

Veysel KAVRAYAN

Veysel Kavrayan, Kocaeli’nde doğdu. İktisat Bölümü ve Kamu Yönetimi Bölümü'nde lisans eğitimini tamamladı. Medya ve İletişim Bölümü son sınıf öğrencisidir. KOÜ Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde Turizm İşletmeciliği alanında Yüksek Lisans öğrencisidir. KOÜ'nde Pedagojik Formasyon Eğitimi aldı. Kısa bir süre eğitim alanında görevlerde bulundu. Uluslararası prestij kozmetik alanında Ankara Bölge Koordinatörü olarak çalıştı. Dünya Güzellik Yarışmaları Türkiye Başkanı Süha Özgermi'yle beraber önceleri baş asistanlık, sonrasında ortaklık yaptı. Türk Dünyası konusunda araştırmaları bulunuyor. Birçok haber ve araştırmaları hakkında ulusal ve uluslararası ödülleri mevcuttur. Çeşitli Sivil Toplum Kuruluşları'nda kurucu ve yönetici olarak görev almaktadır. Halk bilimi, gastronomi, sanat, tarih, ezoterizm, turizm, sağlık, sanat tarihi, ekoloji, geleneksel ve tamamalayıcı tıp ve mimari ilgi alanlarıdır. Çeşitli dergi ve gazetelerde yazmaktadır. İngilizce ve az derecede Rusça biliyor.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close