Avrupa’nın Geleceğinde Türkiye ve Macaristan

TÜHA Haber / SETA ve National University of Public Service, 17 Nisan 2019 tarihinde İstanbul ofisinde “Avrupa’nın Geleceğinde Türkiye ve Macaristan” isimli bir panel gerçekleştirecek.

Türkiye ve Macaristan ile ilgili görsel sonucuProgram boyunca Türk-Macar ilişkilerinin tarihi ve güncel durumu, ikili ilişkilerdeki fırsatlar, Macaristan’ın bölgedeki jeopolitiği ve Macaristan-Avrupa Birliği ilişkilerinin güncel seyri gibi birçok önemli konu masaya yatırılacak.

Macaristan’ın İstanbul Başkonsolosu Sayın Balázs Hendrich’in açılış konuşmasını ve SETA Avrupa Araştırmaları Araştırmacısı Zeliha Eliaçık’ın moderatörlüğünü yapacağı panelin konuşmacıları arasında SETA Brüksel Koordinatörü Enes Bayraklı ve National University of Public Service Öğretim Üyeleri Zoltan Egeresi ve András Hettyey yer alacak.

Not: Panelde Türkçe-İngilizce simultane tercüme yapılacak.

Panel: Avrupa’nın Geleceğinde Türkiye ve Macaristan

Panel: Avrupa’nın Geleceğinde Türkiye ve Macaristan


 • Tarih : 17/04/2019
 • Saat :16:00 : 17:30
 • Yer : SETA İstanbul
 • Bitiş  : 17/04/2019
 • Adres : Defterdar Mah. Savaklar Caddesi. No:41-43

LCV & DETAYLI BİLGİ İÇİN : Hacı Mehmet Boyraz – mboyraz@setav.org


 • Moderatör : Zeliha Eliaçık, SETA
 • Konuşmacılar :Açılış Konuşması: Balázs Hendrich, Macaristan’ın İstanbul Başkonsolosu

  Zoltan Egeresi, National University of Public Service

  Enes Bayraklı, SETA ve Türk Alman Üniversitesi

  András Hettyey, National University of Public Service

İSTANBUL, TÜHA HABER

Pelin Çift İle Gündem Ötesi

‘Pelin Çift ile Gündem Ötesi’ her Çarşamba ‘Diriliş’ Dizisinden sonra TRT 1 Ekranlarında..

Tuba Nur TÜRKELİ

Tuba Nur TÜRKELİ

Tuba Nur Türkeli 24.08.1989 yılında Almanya'nın başkenti Berlin kentinde dünyaya geldi. Liseye kadar Almanya'da okudu. 2009-2013 yılları arasında Lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi'nin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde Uluslararası İlişkiler bölümünde gerçekleştirdi. 2014-2017 yılları arasında Yüksek Lisans eğitimini Almanya'nın Nürnberg kentinde Friedrich-Alexander-Üniversitesi'nin Beşeri/Sosyal Bilimler ve Teoloji Fakültesi'nde uzmanlık alanı olarak Siyaset Bilimini seçtiği Ortadoğu Çalışmaları bölümünde tamamladı. Çeşitli kuruluşlarda mesleğiyle ilgili staj ve çalışma imkanı buldu. NSU terör örgütüyle ilgili yaptığı, haber ve araştırmaları birçok medyada yayınlandı. Bir dönem T.C Berlin Büyükelçiliği'nde de staj yaptı. Anadil seviyesinde Almanca ve iyi derecede İngilizce biliyor.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close