Ünlülere Bayram bereketi!

TÜHA HABER / Ramazan Bayramı dolayısı ile tatil bölgelerinde ve sazlı-sözlü eğlence merkezlerinde sahneye çıkan sanatçıların aldıkları bir gecelik ücretlerin en düştüğü bir asgari ücretle çalışanın 5 yıllık geliri kadar.

Kıbrıs, Çeşme, Avusturya’da sahne alacak Hadise’nin aldığıı para 750 bin TL..
Kıbrıs ve Antalya’da sahne alcak Sibel Can iki günde 450 bin TL’yi cebe indirdi.

Diğer bazı sanatçıların ücretler ise söyle: Gülşen, 650 bin TL, Kenan Doğulu 300 bin TL, Ebru Gündel, 450 bin, Bülent Ersoy 500 bin, Yıldız Tilbe 650 bin, Hande Yener 600 bin, Serkan Kaya 600 bin TL olarak en çok ücret alacak sanatçıların başında geliyor.

Tanınmış, az çok gündemde olan sanatçıların ise bir gecelik ücretleri en az 100 bin TL’den başlıyor.

(TÜHA) Türkuaz Uluslararası Haber Ajansı

Tuba Nur TÜRKELİ

Tuba Nur TÜRKELİ

Tuba Nur Türkeli 24.08.1989 yılında Almanya'nın başkenti Berlin kentinde dünyaya geldi. Liseye kadar Almanya'da okudu. 2009-2013 yılları arasında Lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi'nin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde Uluslararası İlişkiler bölümünde gerçekleştirdi. 2014-2017 yılları arasında Yüksek Lisans eğitimini Almanya'nın Nürnberg kentinde Friedrich-Alexander-Üniversitesi'nin Beşeri/Sosyal Bilimler ve Teoloji Fakültesi'nde uzmanlık alanı olarak Siyaset Bilimini seçtiği Ortadoğu Çalışmaları bölümünde tamamladı. Çeşitli kuruluşlarda mesleğiyle ilgili staj ve çalışma imkanı buldu. NSU terör örgütüyle ilgili yaptığı, haber ve araştırmaları birçok medyada yayınlandı. Bir dönem T.C Berlin Büyükelçiliği'nde de staj yaptı. Anadil seviyesinde Almanca ve iyi derecede İngilizce biliyor.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close