İnegölspor´un Başarılı Oyuncusu Emirhan Aydoğan

İnegölspor´un Başarılı Oyuncusu Emirhan Aydoğan’dan (UHA)  Uluslararası Haber Ajansı’na önemli açıklamalarda bulundu.

İnegölspor´un Başarılı Oyuncusu Emirhan Aydoğan ile ilgili görsel sonucu

İnegölspor´un Başarılı Oyuncusu Emirhan Aydoğan, Bursa (UHA) Uluslararası Haber Ajansı Temsilcisi Sadullah Organ´la

İnegölspor´un Başarılı Oyuncusu Emirhan Aydoğan, Bursa (UHA) Uluslararası Haber Ajansı Temsilcisi Sadullah Organ´a yaptığı açıklamada, İnegölspor forması altında şampiyonluk yaşamak istediğini belirterek, daha sonra da Bursaspor ve Milli takım formasını sürekli giymek istediğini belirtti.

SAMET AYBABA ile ilgili görsel sonucu

Emirhan Aydoğan, Lig sezonu öncesinde Bursaspor´da kampa katıldığını hatırlatarak, “2. etabın sonunda Teknik Direktör Samet Aybaba’ nın benim kiralık gitmemi uygun gördüğü haberini aldım” dedi.

İsmail Ertekin ile ilgili görsel sonucu

“İnegölspor´un büyük isteği vardı.Burası benim de bildiğim bir ortam” diye konuşan Emirhan Aydoğan,  “Gelmemdeki en büyük etkenlerden biri de İsmail Ertekin hocamdır. Birlikte bazı şeyleri başarabileceğimizi düşündüğüm için burayı tercih ettim. Mutluyum” şeklinde konuştu.

ŞAMPİYONLUK POTANSİYELİMİZ VAR

Ligde geri kalan 3 haftayı da değerlendiren Emirhan Aydoğan, “Takıma yeni katılan arkadaşlarımız var. Ligin henüz çok başı… Sürpriz diyebileceğimiz sonuçlar alınabiliyor. Takım olarak biraz zamana ihtiyacımız var. Şampiyon olabilecek potansiyelde bir takımız. Arzu edilen ritme ulaşarak,2-3 haftasonra futbolu ve sonuçları ile daha iyi bir takım izlettireceğiz.” ifadesini kullandı.

İnegölspor´un Başarılı Oyuncusu Emirhan Aydoğan ile ilgili görsel sonucu

ÜZERİNE KATARAK İLERLİYORUZ

Emirhan Aydoğan,“Teknik direktör İsmail Ertekin hoca çok bilgili ve tecrübeli bir hoca… Bizim dilimizden anlıyor. Daha önce Bandırmaspor’da da beraber çalışmıştık. Yardımcılarının da bize karşı büyük etkileri var. Geçen senenin üzerine kattığımı düşünüyorum. Bu teknik ekiple bir tık daha üzerine katacağımı umuyorum. Şampiyonluğun önemli adaylarında biri olacağız.“ dedi.

FARKLI BİR İNEGÖLSPOR İZLETECEĞİZ

Bordum Belediye Bodrumspor maçı hakkında pek fazla konuşmak istemediğini söyleyen Emirhan Aydoğan, üzüldükleri bir skorun ortaya çıktığını ve futbolda bunların var olduğunu açıkladı.

Emirhan Aydoğan, “Bu maçta takımın sergilediği performansa bakıp yanılmasınlar. Biz iyi takımız. Bu hafta sonu sahamızda oynayacağımız Kastamonu 1966 takımı karşısında çok farklı bir İnegölspor izleteceğiz. Diğer maçlarda olduğu gibi taraftarlarımız bu maçta da bizim arkamızda olsunlar biz onları memnun edebilmek için sahada elimizden geleni yapacağız” dedi.

İNEGÖLSPOR´DA OLMAKTAN ÇOK MUTLUYUM

Kariyeri ile ilgili açıklamalarda da bulunan Emirhan Aydoğan, ikinci sezonunu geçirmekte olduğu İnegölspor´da olmaktan çok mutlu olduğunu belirterek,  önceliğinin şu anda formasını giydiği İnegölspor forması altında şampiyonluğu yaşamak istediğinin altını çizdi.

Emirhan Aydoğan, “Ayrıca burada kalacağım süre içerisinde kendimi geliştirmek istiyorum.Gelecek sezon döneceğim Bursaspor´un başında Samet Aybaba gibi gençlere önem veren bir hoca var. Benim gibi genç oyuncular için önemli bir şans. Seneye Bursaspor formasını giymek istiyorum” dedi.


İnegölspor´un Başarılı Oyuncusu Emirhan Aydoğan ile ilgili görsel sonucu

MİLLİ TAKIM İÇİN KENDİMİ GELİŞTİRİYORUM

Emirhan Aydoğan, “Her futbolcu gibi bende Milli Takım formasını giymek isterim. Altyapıda iyi bir performans sergiledikten sonra Milli Takıma seçilmiştim. Şuanda Milli Takıma yeniden seçilebilmek için performansımı geliştirmek için çalışıyorum. Kendimi ne kadar geliştirirsem kapılar da o kadar önümde açılır” diye konuştu.

HAYALİM REAL MADRİD

Kime benzemek istersin?” sorusuna cevap veren Emirhan Aydoğan; her oyuncunun benzemek istediği bir futbolcu ve örnek aldığı ismin olduğunu ifade ederek, “Emre Belözoğlu,Mesut Özil ve futbolda önemli yere gelmiş olan değerlerden kendime bir şeyler almak istiyorum. Hayallerim içersinde önce Bursaspor forması ile başarılı olup her genç futbolcunun olduğu gibi Real Madrid formasını giymek isterim” açıklamalarında bulundu.

HABER : Sadullah ORGAN

BURSA (İnegöl), UHA HABER

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close